• Smartwatch Garett Kids Sweet Niebieski

Wodoszczelna obudowa IP68Wbudowany aparatAplikacja Garett Tracker w języku PolskimMenu w języku PolskimDotykowy kolorowy wyświetlacz 1.33"Wykonywanie połączeń telefonicznychLokalizacja przy pomocy GPS, LBS, WiFi...Wysyłanie notatek głosowychPrzycisk SOSSlot na kartę Micro SimGeo ogrodzenieZdalny podsłuchOdtworzenie pokonanej trasyAlarm rozładowaniaAlarm zagubienia zegarkaMożliwa blokada funkcji zegarkaKrokomierzMonitor snuBudzik

Brak towaru
309.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 0 szt.
EAN 5903246282023

Smartwatch Garett z serii Kids

Zegarki z GPS dla dzieci to idealne rozwiązanie, by pogodzić dwie, zdawałoby się, przeciwne sobie rzeczy: troskę o bezpieczeństwo dziecka oraz przyzwolenie na odrobinę samodzielności.

Smartwatch dla dziecka Garett Kids posiada takie funkcje, jak lokalizator GPS oraz GEO-ogrodzenie, które pozwolą skutecznie kontrolować strefę przebywania dziecka. Wbudowany telefon komórkowy, przycisk SOS oraz zdalny podsłuch zwiększą jeszcze spokój rodzica i bezpieczeństwo jego pociechy.

Odkrywanie pozostałych funkcji może stać się wyśmienitą wspólną zabawą.GPS dla dziecka i od razu mniej stresu !Po prostu włączasz mapkę w swoim smartfonie i widzisz lokalizację zegarka, a także możesz wyświetlić przebytą trasę.

Ale nie musisz tego kontrolować non stop. Funkcja GEO-ogrodzenie powiadomi Cię, gdy posiadacz smartwatcha oddali się poza ustalone granice. Nie ma lepszej recepty na spokój rodzica, niż lokalizator GPS dla dziecka!Gdy potrzebna interwencja...Dziecko samo może wezwać Twoją pomoc, wciskając specjalny przycisk SOS, który uruchomi alarm w Twoim telefonie (a nawet w trzech wybranych numerach) i automatycznie nawiąże połączenie telefoniczne.

image

Możesz także włączyć dyskretny zdalny podsłuch, by skontrolować odgłosy w otoczeniu dziecka.Telefon, który ma same plusy!Zegarek smartwatch z wbudowanym telefonem to gwarancja, że Twoje dziecko zawsze odbierze połączenie od Ciebie.

Taki telefon trudno jest zgubić, a ponadto posiada większość podstawowych funkcji telefonu komórkowego, które możesz ustawiać i kontrolować z poziomu swojego smartfona.

Działa z kartami SIM wszystkich operatorów!Smartwatche dla dzieci muszą być wytrzymałe......i dlatego też model Garett Kids Sweet posiada certyfikat ochrony IP68, co oznacza, że jest to smartwatch wodoszczelny i pyłoszczelny. Z pewnością wytrzyma dużo więcej przygód, niż większość telefonów komórkowych: deszcz, śnieg, piasek, a nawet błoto - są akceptowalne :)Pokaż, co widzisz!Aparat fotograficzny w smartwatchu to nie tylko zabawka.

To także świetne narzędzie do komunikacji dziecka z rodzicem. „Widzisz straszne zwierzę? Pokaż mi je!" Pstryk! I zdjęcie za chwilę wyświetla się na smartfonie rodzica. Straszne zwierzę okazuje się pasikonikiem...

W trosce o zdrowie dzieckaSmartwatch GPS z wbudowanym krokomierzem oraz monitorem snu, to cały pakiet narzędzi, dzięki którym zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo, ale także o zdrowie swojego dziecka.

Możesz kontrolować jego aktywność, policzyć spalone kalorie, a także sprawdzić, czy dobrze śpi.Wszystko pod kontrolą!Darmową aplikację Garett Tracker w języku polskim bez problemu pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store.

Umożliwia ona dokonywanie konfiguracji oraz ustawień smartwatcha, bezpośrednio z Twojego smartfona. Nawet stan baterii zegarka lub sytuacja, gdy dziecko zdejmie zegarek, nie umkną Twojej uwadze!

Gwarancja 24 miesiące
  • Bardzo dobry
    Kasiek (2020-07-08)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena