• OSUSZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ OCZYSZCZANIA BLAUPUNKT ADH501

Dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LED Wydajność: do 16 l/dzień Wskaźnik pełnego zbiornika, automatyczne wyłączanie Automatyczne odmrażanie Wbudowany jonizator powietrza Filtr powietrza Cicha praca: poniżej 48 dB Pojemność zbiornika na wodę: 3,5 l

Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Odbiór osobisty w salonie 0
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 0 szt.
EAN 5901750503344

NAWILŻACZ POWIETRZA BLAUPUNKT AHS601

Para wodna znajdująca się w powietrzu, zamknięta w źle wentylowanych pomieszczeniach, zaburza komfort mieszkania i ma negatywny wpływ na samopoczucie mieszkańców.

Wpływa również niekorzystnie na stan techniczny budynku powodując zawilgocenie ścian, mebli i ubrań, powstawanie nieprzyjemnego zapachu, a w skrajnych przypadkach również rozwój niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni.

image

W zapewnieniu prawidłowego poziomu wilgotności pomocny będzie osuszacz powietrza ADH501 marki Blaupunkt, który nie tylko poprawi komfort przebywania w pomieszczeniu, ale zadba również o stan techniczny budynku, nie dopuszczając do zawilgocenia ścian.

Model ADH501 to osuszacz kondensacyjny z wbudowanym kompresorem, charakteryzujący się wydajnością osuszania na poziomie 16 l/dobę. Jest to cecha, która umożliwia osuszenie powietrza w pomieszczeniu o powierzchni 15-45 m2.

Pomoże zatem pozbyć się wilgoci zarówno ze świeżo wyremontowanego pokoju, jak i zawilgoconej altanki na działce. Urządzenie pracuje nie tylko wydajnie, ale również bardzo cicho.

image

Poziom hałasu nie przekracza bowiem 48 dB, co oznacza, że nie będzie przeszkadzał podczas spotkania z rodziną, przyjaciółmi czy czytania książki.

Zdrowy klimat w Twoim domu!

W modelu ADH501 nie trzeba stale kontrolować ilości skroplin powstałych podczas osuszania, gdyż pojemność zbiornika na wodę wynosi 3,5 l.

Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w funkcję ciągłego odpływu kondensatu, która pozwala na podłączenie przewodu odprowadzającego wodę bezpośrednio do kanalizacji, bez konieczności korzystania ze zbiornika.

Dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LED, na którym prezentowany jest m.in. poziom wilgotności powietrza, a także funkcje automatycznego odmrażania i wyłączenia w razie przepełniania, pozwalają na stałe monitorowanie urządzenia i jego bezpieczną pracę.

image

ADH501 wyposażono również w jonizator oraz filtr, dzięki którym oddychanie osuszonym i pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem, z pewnością będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Osuszacz powietrza ADH501 to świetne rozwiązanie do wszystkich mieszkań i domów, których mieszkańcy borykają się ze źle działającą wentylacją i nadmiarem wilgoci w powietrzu.

Doskonale sprawdzi się również podczas osuszania remontowanych wnętrz, domków letniskowych, pomieszczeń po zalaniach, a także zawilgoconych piwnic i komórek.

Dane techniczne:

Producent Blaupunkt Produkt Osuszacz z funkcją oczyszczania powietrza Model ADH501 Dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LED TAK Wydajność do 16 l/dzień Wskaźnik pełnego zbiornika, automatyczne wyłączanie TAK Automatyczne odmrażanie TAK Wbudowany jonizator powietrza TAK Filtr powietrza TAK Cicha praca poniżej 48 dB Pojemność zbiornika na wodę 3,5 l Funkcja ciągłego odpływu wody TAK Czynnik chłodzący R134a, 140 g Napięcie 220-240 V ~ 50 Hz Moc 260 W Wymiary 29,2 x 23 x 55 cm Waga 10,5 kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci