• OKAP KOMINOWY AMICA OKP9655S

Sterowanie gestami Okap do zabudowy Szerokość 90cm Moc 272W Oświetlenie LED

Brak towaru
1419.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 49.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Odbiór osobisty w salonie 0
Przesyłka niestandardowa - Kurier 49.9
Dostępność 0 szt.

OKAP KOMINOWY AMICA OKP9655S

Generator ozonu Generator ozonu pozwala na trwałe usunięcie nieprzyjemnych zapachów, a nie tylko na zamaskowanie ich.

Skutecznie pozbędzie się szkodliwych związków, które mogą się pojawiać w trakcie smażenia czy grillowania. Ma także działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne.

Wysoka klasa energetyczna Okapy Amica w Klasie energetycznej A zadbają nie tylko o Twoje niskie rachunki, ale także o środowisko.

image

Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w konstrukcji sprzętu, w trakcie pracy okapy pobierają mniej energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd, a wydajna praca urządzenia jest przyjazna środowisku.

Wydajność na topowym poziomie Dzięki nowoczesnym i niezwykle wydajnym turbinom w okapach Amica, kuchenne zapachy nie będą więcej wnikać w tkaniny znajdujące się w pobliżu kuchni.

Gdy rozpoczniesz gotowanie, uruchom okap i ustaw odpowiedni poziom działania, a wszelkie niechciane zapachy zostaną zlikwidowane. Najwyższy poziom działania jest najbardziej wydajny.

Sterowanie gestami Gładka powierzchnia panelu sterowania okapem dzięki szklanej powłoce pozwoli Ci na dłuższe utrzymanie urządzenia w czystości - wystarczy przetrzeć, by panel był idealnie czysty. Dodatkowo, wygodna w obsłudze konstrukcja panelu dotykowego pozwala na szybki dostęp do funkcji okapu.

image

Dane techniczne:

Min. wysokość 94 cm Max. wysokość 142 cm Szerokoś 90 cm Głębokość 47,5 cm Waga netto 32,35 kg Kolor Czarny + czarne szkło Klasa energetyczna B Minimalna odległość od płyty elektrycznej 45 cm Minimalna odległość od płyty gazowej 65 cm Średnica wylotu powietrza 15 cm Maksymalna wydajność w trybie wyciągu 740 m3/h Moc całkowita 272 W Długość przewodu elektrycznego 1,2 m Poziom hałasu przy min. wydajności 59 dB Poziom hałasu przy max. wydajności 69 dB Moc oświetlenia 1x6 W + 2x3 W Oświetlenie Potrójne oświetlenie LED

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci