• ODKURZACZ INTELIGENTY SAMOJEŻDZĄCY iROBOT ROOMBA E5 - OUTLET

Skuteczność sprzątania wyższa aż do 50% Sprząta przy krawędziach i w narożnikach Wysokowydajny filtr AeroForce Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt

1679.00 -5% 1599.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Natychmiast
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 1 szt.
EAN OUT0080

Zamówienie telefoniczne: 577 588 079

ODKURZACZ INTELIGENTY SAMOJEŻDZĄCY iROBOT ROOMBA E5 - OUTLET(PO NAPRAWIE U PRODUCENTA)

Znajduje kurz i brud, sprząta wzdłuż ścian! Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e5 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

ulepszona szczotka boczna przeznaczona do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, aby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach Bez przygotowania, bezpieczny dla otoczenia Rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody.

Robot do odkurzania iRobot Roomba e5 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mogła odkurzyć mieszkanie.

image

Niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.

Dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e5 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.

Czyste narożniki! Wydajny filtr 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty eksploatacji. Wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

Przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. Cechy Nowy zmywalny pojemnik na brud iRobot Roomba e5 wyposażona jest w unikalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Zapewnia on jeszcze lepszą wygodę użytkowania.

90 minut ciągłej pracy nowy akumulator litowo-jonowy oraz ulepszone oprogramowanie, pozwalają automatycznemu robotowi iRobot Roomba e5 na 90 minut nieprzerwanej pracy. Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, przeznaczone do różnych powierzchni, doskonale przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów.

Dzięki temu robot odkurzacz iRobot Roomba e5 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode. Automatyczne dokowanie i ładowanie odkurzacz robot Roomba e5 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotowym do pracy. Czyści zgodnie z harmonogramem Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Poinformuje o zapełnieniu pojemnika na brud w przypadku zapełnienia pojemnika na brud, Roomba wyświetli stosowny komunikat i będzie cierpliwie czekać na opróżnienie zbiornika. Dane techniczne Wysokość 9.3 cm Średnica 33,5 cm Waga 3,29 Programowalny harmonogram tygodniowy Tak System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect Panel sterowania Standardowy Filtry Aeroforce Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud Tak Typ pojemnika na brud AeroForce zmywalny Zbieranie sierści zwierząt Bardzo dobre Anti-Tangle zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle Tak Cliff Detect nie spada ze schodów, uskoków Tak Możliwość używania Wirtualnych Ścian Tak Self Charging - automatyczne ładowanie Tak Dodatkowe filtry 1 szt. Technologia AeroForce (50% lepsza wydajność sprzątania) Tak Technologia iAdapt (adaptacja do warunków otoczenia) Tak Specjalne szczotki AeroForce (zapobiegające nawijaniu się włosów) Tak Akumulator Li-Ion Wirtualna ściana Dual Mode 1 szt. Aplikacja mobilna Tak

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci