• Moduł SpeedBox 1.0 for Impulse EVO RS

Brak towaru
482.00 -14% 416.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 0 szt.
EAN 1211211228476

Podstawowy zestaw tuningowy do roweru elektrycznego z silnikiem Impulse.

SpeedBox 1.0 pozwala podwoić ograniczenie prędkości e-roweru z pierwotnej prędkości 25 km / h do 50 km / h.

Po zastosowaniu rzeczywista prędkość jest wyświetlana w połowie wartości. Wyświetlacz pokazuje również Twoją podróż i inne aspekty jazdy.

Jak działa SpeedBox 1.0? SpeedBox 1.0 jest aktywowany poprzez podłączenie odpowiedniego złącza, które jest dostarczane z SpeedBox 1.0 dla SpeedBox 1.0 dla Impulse EVO RS.

SpeedBox 1.0 jest aktywowany poprzez podłączenie zielonego przewodu do złącza.

Wspomaganie silnika elektrycznego będzie wówczas działać do prędkości 50 km / h. Dezaktywację uzyskuje się przez podłączenie czerwonego przewodu, a następnie przywraca się pierwotne ograniczenie prędkości 25 km / h.

image

Montaż Po podłączeniu układu SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta.

Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację w zaciszu własnego domu. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować.Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox.

Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych.

Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko.

Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego.

Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach

Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.