• Młynek do kawy La Cimbali Elective

Idealna kawa to ciągła ewolucja.

Zapytaj o dostępność i cenę
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki -
Dostępność 0 Zapytaj o dostępność i cenę
EAN BARCAFFE016

Młynek do kawy La Cimbali Elective

image

 

Nienaganna jakość w filiżance

„Stworzyliśmy Elective, aby umożliwić mu współpracę z najbardziej zaawansowanymi technologicznie ekspresami La Cimbali w celu zagwarantowania nienagannej jakości kawy w filiżance oraz maksymalnej elastyczności. Jego naturalne i optymalne sparowanie z ekspresem M100i to część zintegrowanego systemu Barista Drive System (BDS).
Dzięki systemowi Bluetooth wbudowanemu w młynek, ekspresy La Cimbali M100, M39TE i M34 mogą również komunikować się z Elective, gwarantując perfekcyjne mielenie kawy korzystając z technologii PGS”


 

image

 

Łatwy w użyciu i większa wydajność

„Kompaktowa konstrukcja z eleganckim kształtem połączona z nowym silnikiem inwertorowym, który zapewnia definitywną zmianę w sposobie postrzegania mielenia jako koncepcji młynka o dużych wymiarach. Elective są zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne wykorzystanie w małych przestrzeniach i poprawić estetykę baru.
Pojemnik na kawę jest idealnie wyważony i można go bezpiecznie umieścić na dowolnym blacie. Ten mały szczegół w rzeczywistości czyni różnicę, dzięki której łatwiej jest uzupełnić go kawą a także staje się łatwiejszym do czyszczenia i kontroli”


 

image

 

Konfigurowalny ekran dotykowy

„Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala jest łatwy w użyciu i w pełni konfigurowalny. Jego wygląd jest w znacznej mierze zależny od baristy.

Ale jest coś więcej: wystarczy kilka kroków, aby dostosować ustawienia mielenia tak, aby uzyskać za każdym razem pożądany rezultat. Barista jest odpowiedzialny za wybór i konfigurację programów oraz zestaw wstępnie zaprogramowanych ustawień”


 

image

 

Idealna kawa

„Silnik napędzający młynek jest wyposażony w inwerter o niskim zużyciu energii, który zapewnia stałe parametry w czasie, nawet podczas intensywnego użytkowania w godzinach szczytu.
Ponadto, system wentylacji używany przez Elective, jest w stanie utrzymać stałą temperaturę młynka, ziaren i mielonej kawy, zapewniając w ten sposób, że jakość kawy przygotowanej ze zmielonego ziarna w Elective jest niezmienna i bezkompromisowa. ”


 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.