• Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge

Zapytaj o dostępność i cenę
189.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Paczkomat InPost 9.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Dostępność 0 szt.
EAN 5903246289473
  • Lampa LED do wybielania zębów zasilana przez wbudowaną ładowalną baterię
  • Technologia światła LED o dwóch barwach - niebieskiej i czerwonej. Podwójna barwa światła skraca czas jednej kuracji do 10 minut
  • 3 aplikatory z wygodnym pędzelkiem
  • Pełen zestaw na 14-dniową kurację
  • Usuwa przebarwienia spowodowane piciem herbaty, kawy czy paleniem tytoniu
  • Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów
  • Timer. Automatycznie wyłączenie urządzenia po zabiegu
  • Pełna kuracja to 10 lub 15 minut dziennie przez 14 dni

---


Urządzenia z linii Garett Beauty są doceniane nie tylko przez użytkowniczki, influencerki (co oczywiście niezmiernie nas cieszy), ale również w ogólnopolskich plebiscytach. Nasze produkty do pielęgnacji cery w domowym zaciszu zostały uhonorowane odznaczeniem „Kobieca Marka Roku". Jest to dla nas szczególnie miłe wyróżnienie, bo pokazuje, że warto się starać i dbać o to, by dostarczać jak najlepsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Obiecujemy, że na tym nie koniec.

Lampa do
wybielania zębów
Garett Beauty
Smile Charge

Marzysz o białych zębach?

Teraz to znacznie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Lampa wybielająca Beauty Smile Charge firmy Garett to urządzenie do domowego użytku, które zastąpi profesjonalne wybielanie stomatologiczne lub pomoże przedłużyć trwałość jego efektów. Do wybielenia zębów potrzebujesz tylko lampy oraz zawartego w zestawie żelu o bezpiecznej, uniwersalnej formule. Kilkanaście minut dziennie przez 14 dni to pełna kuracja, która pozwoli zaobserwować efekt wybielający nawet do kilku tonów. Skuteczność zabiegów sprawdzisz za pomocą dołączonego do zestawu próbnika.

Zobacz film

film

Światło LED o dwóch barwach - niebieskiej i czerwonej

Unikalna technologia zastosowana w Garett Beauty Smile Charge wykorzystuje dwie barwy światła LED - niebieską i czerwoną. Promienie aktywują substancje zawarte w żelu wybielającym, podobnie jak lampy wykorzystywane w gabinetach stomatologicznych. Podwójna barwa światła skraca czas jednego zabiegu do zaledwie 10 minut (przypadku stosowania jedynie światła niebieskiego wydłuża się on do 15 minut). Dzięki temu wybielanie zębów jest jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Pełny zestaw do wybielania

W pudełku z Garett Beauty Smile Charge znajdziesz nie tylko lampę emitującą światło LED, ale również silikonową nakładkę dopasowaną do kształtu łuków zębowych, wystarczającą ilość żelu wybielającego do przeprowadzenia pełnej, 14-dniowej kuracji oraz wzornik odcieni pomocny przy ocenie jej efektów. W zestawie znajduje się również magnetyczny kabel ładujący USB, który można podłączyć np. do portu USB w komputerze czy też ładowarki od Twojego telefonu. 10 lub 15 minut dziennie przez dwa tygodnie, a Twoje zęby odzyskają dawny blask!

Usuwa przebarwienia z kawy, herbaty i nie tylko

Zęby mogą żółknąć pod wpływem wielu czynników. Najpopularniejsze z nich to wiek, palenie tytoniu i picie kawy czy herbaty. Garett Beauty Smile Charge pomoże usunąć wszystkie te przebarwienia i przywrócić zębom naturalną biel. Dzięki temu Twój uśmiech znowu będzie promienny!

 

Aby uzyskać najlepsze efekty, przed każdym użyciem lampy użyj proszku węglowego Garett Smile Powder.

*Efekt wybielania jest zależny od koloru Twoich zębów, podatności szkliwa na wybielanie oraz intensywności przebarwień. Dla uzyskania najlepszego rezultatu zalecamy zastosowanie tzw. „białej diety" w okresie trwania kuracji oraz minimum 2 tygodni po jej zakończeniu. Zalecamy powtórzenie zabiegu po upływie od 2 tygodni do 2 miesięcy.

Wbudowany ładowalny akumulator

Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge ma wbudowany akumulator, który zwiększa wygodę użytkowania. Możesz zadbać o biel swoich zębów podczas wykonywania codziennych czynności albo potraktować zabieg jako chwilę odprężenia. W zestawie otrzymasz kabel magnetyczny do ładowania urządzenia, który podłączysz do dowolnego źródła USB.

Bezpieczny żel wybielający

Żel wybielający zawarty w zestawie Garett Beauty Smile Charge to bezpieczna formuła bez nadtlenku wodoru. Umieszczono go w aplikatorach z wygodnymi pędzelkami, które ułatwiają dokładne nałożenie produktu na powierzchnię zębów. Zaaplikuj żel bezpośrednio na szkliwo, włóż do ust silikonową nakładkę, zaciśnij i włącz lampę. Nie musisz robić nic więcej. Po upływie właściwego czasu urządzenie wyłączy się automatycznie, dając znak do zakończenia zabiegu!

Wbudowany timer

Nie musisz się martwić, że zapomnisz o Garett Beauty Smile Charge i niechcący przeprowadzisz zbyt długi zabieg wybielający. Urządzenie ma wbudowany timer, który odpowiada za jego automatyczne wyłączenie po upływie określonego czasu - 15 minut w przypadku stosowania światła niebieskiego i 10 minut przy stosowaniu obu barw światła. Dzięki temu każda sesja wybielająca przebiega bezpiecznie i komfortowo.

Sposób użycia

01

Wypłukaj usta.

02

Nanieś żel wybielający na zęby przy użyciu aplikatora z pędzelkiem.

03

Umieść urządzenie w ustach, zaciśnij zęby na silikonowej nakładce i włącz urządzenie.

04

15 minut (Niebieskie światło LED)
10 minut (Niebieskie i czerwone światło LED).

05

Po zakończeniu wypłukaj ponownie usta.

06

Umyj silikonową nakładkę.

Zestaw zawiera

Lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge
3 x 2ml żelu wybielającego w aplikatorze Garett Beauty Smile Pen
Magnetyczny kabel USB do ładowania
Wzornik odcieni do oceny postępów kuracji
Instrukcja obsługi w języku polskim

Specyfikacja produktu

Waga netto 75g
Timer 10-15 minut
Liczba lamp LED 32
Typ zasilania Zasilanie akumulatorowe
Pojemność baterii 330mAh
Czas ładowania Około 2 godzin
XML: NieXML NL: NieXML EN: NieXML RT: NieXML Swiss_ NieWymiary:Waga: 75 gramWodoodporność:Częstotliwość drgań:Timer: 10-15 minutLiczba lamp LED: 32Moc:Napięcie robocze:Typ zasilania: NieNapięcie ładowania:Rodzaj baterii:Pojemność baterii: 330mAhSposób zasilania:Czas pracy:Czas ładowania: Około 2 godzinCzas czuwania:Moc zasysania:Ciepły/zimny kompres:Terapia fotonowa:Temperatura pracy:Ciśnienie powietrza:Powierzchnia emitowania światła:Natężenie prądu:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.