• INTERKOM SCALA RIDER SMARTPACK POJEDYNCZY

---

Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 0 szt.
EAN 828831836571

INTERKOM SCALA RIDER SMARTPACK POJEDYNCZY

Motocyklowy Interkom z Bluetooth i DMC DMC to przełomowa technologia opracowana przez Cardo, aby całkowicie zmienić sposób komunikowania się grupy motocyklistów.

Zamiast tradycyjnego połączenia przez interkom Bluetooth, grupa połączona jest w dynamiczną, wirtualną sieci zapewniającą komunikację nieprzerwanie przez cały czas.

W trybie interkomu DMC w SMARTPACK'u, grupa 4 motocyklistów może komunikować się ze sobą w niezwykłym zasięgu aż do 5 km w trybie full-duplex.

Każdy motocyklista może opuścić / dołączyć do grupy lub odbierać połączenia w dowolnym momencie, bez utraty rozmowy pozostałej części grupy.

Zaawansowana technologia Opcje interkomu (w trybie full duplex):Dwu-kanałowy interkom: DMC ( Dynamic Meshwork Communication) i Bluetooth w jednej słuchawce o zasięgu do 1,6km między dwoma motocyklistami. Kanały komunikacyjne .

image

Dwa kanały Bluetooth do połączenia dwóch urządzeń jednocześnie do użycia z: smartfonami, motocyklowymi nawigacjami GPS, odtwarzaczami MP3 ,Profil Bluetooth A2DP, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki stereo z odtwarzacza MP3 lub innych urządzeń audio i protokół AVRCP- zdalne sterowanie odtwarzaniem muzyki,Music Sharing™ - bezprzewodowe odtwarzanie tej samej muzyki między kierowcą a pasażerem z dowolnego urządzenia z technologią A2DP.

image

Możliwość rozmawiania i słuchania muzyki jednocześnie.Intercom-to-mobile: połączenie przekierowane automatycznie na telefon w przypadku utraty zasięgu przez interkom,Wbudowane radio FM z RDS: 6 pamięci stacji radiowych z funkcjami wyszukiwania i zapamiętywania.

Możliwość zapisania numeru alarmowego do wykorzystania w sytuacji kryzysowej,Technologia VOX i AGC: automatyczna regulacja głośności mikrofonu i głośników w zależności od prędkości jazdy i poziomu szumów Techniczne Cechy Unikalny kształt,nowoczesny panel sterowania W zestawie dwa mikrofony hybrydowy i integralny Konstrukcja w pełni odporna na deszcz i śnieg współczynnik szczelności IP67 Złącze audio MiniJack 3,5mm Instrukcja w języku polskim Bluetooth Interkom „One+8" możliwość połączenie z max 8 innymi motocyklistami w trybie 1:1 Interkom konferencyjny między 2-3- lub 4 motocyklistami Click to-link spontaniczne połączenie przez interkom z innym użytkownikiem bez parowania słuchawek Cardo Gatway kompatybilność z innymi markami

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci