• GOLARKA PHILIPS QP2830/20

209.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 15 szt.
EAN 8720689001984

Zamówienie telefoniczne: 577 588 079

GOLARKA PHILIPS QP2830/20

 

Stylizuje, goli, przycina  

zarost każdej długości, na twarzy i ciele

  • Golenie i stylizacja zarostu jednym ostrzem, odpowiednim do twarzy i ciała
  • Ostrze OneBlade 360 jest wyjątkowe - porusza się w każdym kierunku i dopasowuje do kształtu twarzy
  • Nasadka grzebieniowa 5 w 1, którą można regulować 
  • Miejsca wrażliwe ogolone bez zacięć i podrażnień
  • Duża prędkość poruszania się dwustronnego ostrza 
  • Do 60 minut działania, po naładowaniu baterii do pełna 
  • Praca na sucho i z użyciem wody, pianki oraz pod prysznicem 
  • Wyjątkowa technologia OneBlade

 

 

Ciesz się pełną wszechstronnością jednego urządzenia dzięki temu, jak innowacyjna jest technologia Philips OneBlade. Gól, przycinaj i stylizuj włosy na ciele i twarzy. Specjalny system podwójnej ochrony dbający o zapewnienie Ci komfortu, zapobiega goleniu tuż przy skórze. Ostrza poruszają się 200 razy na sekundę (12 000 razy na minutę) wyjątkowo szybko i dokładnie działając. Uzyskasz doskonałe rezultaty, także w przypadku długiego zarostu.

 

 

Ostrze 360 - technologia dopasowująca się do kształtu twarzy

 

 

Wystarczy kilka ruchów byś z pełnią wygody osiągnął pożądane rezultaty, zachowując całkowitą kontrolę i nieprzerwany kontakt ostrza ze skórą. Nowoczesna konstrukcja OneBlade 360 sprawia, że ostrze wychyla się w każdym kierunku, dostosowując się do konturów twarzy. Nawet golenie trudno dostępnych miejsc staje się proste.

 

 

Jak działa OneBlade?

 

 

OneBlade 360 pozostaje dalej od skóry, niż ostrza tradycyjne, nie powodując dzięki temu podrażnień. Golenie pod włos pozwala komfortowo usunąć zarost na twarzy i ciele, bez względu na jego długość.

 

Stylizuje

 

Podwójne ostrze jest prawdziwie unikalne i pozwala na golenie w dowolnym kierunku. Stworzysz z nim precyzyjne krawędzie, nie przegapisz żadnych włosów i błyskawicznie osiągniesz perfekcyjną stylizację!

 

Goli

 

OneBlade zapewnia wysoki komfort, ponieważ nie pracuje tak blisko skóry jak inne ostrza. Irytacje i podrażnienia należą do przeszłości. Co więcej, możesz usunąć wszystkie włosy z pełną dokładnością dzięki goleniu pod włos.

 

Przycina

 

Użyj 3 mm nasadki grzebieniowej, aby skutecznie przycinać włosy w dowolnym kierunku. 

 

 

Regulowana nasadka 5 w 1

 

 

Nowa regulowana nasadka grzebieniowa 5 w 1 zapewnia jeszcze więcej opcji zastosowania - możesz więc zapomnieć o dodatkowych, osobnych nasadkach do brody. Nakładka skutecznie przycina, nie zatykając się nawet w przypadku gęstych i długich włosów, nie zakłócając cięcia.

 

Wydajność ostrza

 

 

Wymiana Ostrza OneBlade jest wyjątkowo łatwa, jednak nie będziesz musiał się tym martwić zbyt często. Ostrze zachowuje efektywność nawet przez 4 miesiące*. O ewentualnej konieczności wymiany poinformuje Cię pojawienie się na ostrzu symbolu strzałki.

Wygoda na co dzień

 

 

OneBlade 360 pozwala golić się na sucho, jak i z użyciem wody. Przekłada się to wyjątkową wygodę użytkowania. Używaj golarki, tak jak chcesz. Udoskonal swój zarost przed lustrem lub szybko przytnij włosy na ciele pod prysznicem.

 

Wydajna bateria

 

 

Pełne naładowanie baterii golarki OneBlade zajmuje 4 godziny i pozwala na do 60 minut pracy.

 

W opakowaniu


 

1. Golarka OneBlade z ostrzem 360 2. Dodatkowe wymienne ostrze OneBlade 3. Nakładana nasadka ochronna do miejsc wrażliwych 4. Nakładana nasadka do ciała 5. Regulowana nasadka 5 w 1