• Ekspres do kawy La Cimbali S30 automatyczny

Witamy w dotykowej rewolucji. Czy jesteś gotowy, aby odkryć nowy automatyczny ekspres La

Zapytaj o dostępność i cenę
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki -
Dostępność 0 Zapytaj o dostępność i cenę
EAN BARCAFFE010

Ekspres do kawy La Cimbali S30 automatyczny

image

 

Witamy w dotykowej rewolucji

Nowy automatyczny ekspres do kawy La Cimbali oferuje niezrównane wrażenia i dzięki swoim charakterystycznym cechom zachęca do innowacyjnych interakcji z maszyną.


 

image

 

Niezawodność przede wszystkim

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym urządzenia La Cimbali zawsze były najnowocześniejszymi produktami. Przygotowywanie napojów na bazie kawy espresso będzie proste i intuicyjne każdego dnia.


 

image

 

Najbardziej elastyczny i konfigurowalny interfejs

Ekran dotykowy o przekątnej 10,4 cala oferuje różne sposoby przeglądania napojów i dostosowywanych obrazów na wyświetlaczu urządzenia (wygaszacze ekranu, obrazy wyświetlane podczas dostarczania napojów) oraz filmów i dźwięków. Wszystko to, aby pomóc klientowi w wyborze napoju, a to tylko niektóre funkcje oferowane przez S30. Wszystko dzięki prostocie i intuicji.


 

image

 

Jakość w filiżance i szeroki wybór napojów

S30 jest zdolny do przygotowania szerokiej i zróżnicowanej palety napojów dopasowanych do każdego gustu, zawsze gwarantując najlepszą jakość w filiżance.


 

image

 

Zintegrowany dwukierunkowy system Wi-Fi

Możesz komunikować się z S30 zdalnie dzięki zintegrowanemu dwukierunkowemu Wi-Fi, dzięki czemu można szybko i łatwo uaktualnić oprogramowanie, dostosować przepisy kawowe i spersonalizować obrazy interfejsu.


 

image

 

Bardzo pożądana nagroda Red Dot Award

LaCimbali S30, zaprojektowany przez Valerio Cometti + V12 Design, został zwycięzcą uznanej w świecie nagrody Red Dot Award, Product Design 2016. Zwycięzca został ogłoszony w kwietniu przez jury złożone z około czterdziestu specjalistów z całego świata. Innowacja, jakość, funkcjonalność i zgodność ze środowiskiem to tylko niektóre z kryteriów, które zachwyciły ekspertów.


 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.