• Ekspres do kawy La Cimbali M26 tradycyjny

Wersje jednogrupowe, dwugrupowe, kompaktowe dwugrupowe, trzygrupowe i Tall Cup

Zapytaj o dostępność i cenę
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki -
Dostępność 0 Zapytaj o dostępność i cenę
EAN BARCAFFE005

Ekspres do kawy La Cimbali M26 tradycyjny

 

image

 

Ergonomia i wszechstronność

Maszyna LaCimbali M26 jest łatwa w obsłudze, kontroli i utrzymaniu. Ergonomiczna i wszechstronna, wykonana ze stali i ABS, wyposażona w niezawodny system termiczny LaCimbali. Nowy M26 ma nowy elektromechaniczny panel przycisków, dłuższe dysze parowe i wyświetlacz.


 

image

 

Dbałość o szczegóły

Przeszłość spotyka się z teraźniejszością: widoczne chromowane grupy, metalowe nóżki i opcjonalne drewniane ozdoby to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że M26TE RE jest modelem premium.


 

image

 

Elegancki i funkcjonalny design

Zaprojektowana, aby maksymalnie ułatwić życie baristom, maszyna jest coraz bardziej przyjazna dla użytkownika dzięki wyświetlaczowi serwisowemu i oświetleniu powierzchni roboczej. Ergonomiczny i dynamiczny model M26TE RE jest wyposażony w podświetlany elektromechaniczny panel sterowania, ustawione pod kątem uchwyty filtrów i długie dysze pary.


 

image

 

Technologia i precyzyjne szlifowanie

Dzięki systemowi Perfect Grinding System (PGS) i technologii Bluetooth, M26 TE RE współpracuje z młynkiem, aby zapewnić automatyczną i precyzyjną regulację mielenia dla niezmiennie wysokiej jakości kawy, bez pomocy baristy.


 

image

 

Najwyższa wydajność w ograniczonej przestrzeni

M26 TE RE jest również dostępny w wersji kompaktowej lub 1-grupowej, aby zagwarantować doskonałą wydajność również w ciasnych miejscach pracy. Modele dostępne są w dwóch kolorach oraz z niestandardowymi fryzami.


 

image

 

Perfectly frothed milk

Wersje Full Size mogą być wyposażone w dyszę parową TurboSteam Milk4 do automatycznego podgrzewania lub spieniania mleka, również w małych ilościach. Wyjątkowa technologia Milk4 umożliwia użytkownikom zaprogramowanie 4 różnych receptur na gorące mleko, wybierając temperaturę i poziom spieniania dla każdego przepisu.


 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.