• AKCESORIUM THRUSTMASTER HOTAS WARTHOG 2960720 - OUTLET

Zapytaj o dostępność i cenę
1749.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 0 szt.
EAN OUT0847
AKCESORIUM THRUSTMASTER HOTAS WARTHOG 2960720 - OUTLET
OUTLET-uszkodzone opakowanie w dostawie
Joystick HOTAS WARTHOG z dwiema dźwigniami przepustnicy i portem USB jest owocem ścisłej współpracy działu rozwojowego firmy Thrustmaster z miłośnikami symulatorów lotu. Na etapie rozwoju tego produktu miała miejsce ciągła wymiana informacji i prowadzone były badania z myślą o stworzeniu joysticka w pełni zgodnego z precyzyjnie określonymi wymaganiami ekspertów. Efektem tych prac jest HOTAS WARTHOG — zestaw-replika obejmujący joystick, układ dwóch dźwigni przepustnicy i panel sterowania samolotu szturmowego U.S. Air Force A-10C.
Thrustmaster
W skrócie:

  • Oficjalne repliki joysticka, dźwigni przepustnicy i pulpitu sterowniczego samolotu U.S. Air Force A-10C
  • Demontowany uchwyt joysticka wykonany w całości z metalu i demontowana płytka metalowa, umożliwiająca korzystanie z urządzenia na blacie lub w kokpicie. 19 przycisków czynności + jeden 8-kierunkowy przełącznik grzybkowy widoku
  • Technologia H.E.A.R.T (Hall Effect AccuRate Technology) zapewniająca chirurgiczną precyzję, która nie zmniejsza się z upływem czasu
  • Układ dwóch dźwigni przepustnicy z metalową podpórką dłoni. 17 przycisków czynności + 1 przełącznik mouse hat z przyciskiem + jeden 8-kierunkowy przełącznik grzybkowy widoku
  • Pulpit sterowniczy z dociążoną 
Thrustmaster
Joystick Thrustmaster Hotas Warthog
Ciężar przekraczający 7 kg oraz metal zastosowany w drążku, dźwigniach przepustnicy i podstawach zapewniają joystickowi HOTAS WARTHOG imponujące parametry fizyczne. Jeśli wziąć pod uwagę 55 w pełni programowalnych przycisków czynności i 2 czterokierunkowe przełączniki grzybkowe (hat switch), każdy z wbudowanym przyciskiem (to pierwszy joystick na świecie zawierający taką funkcję), staje się jasne, że HOTAS WARTHOG jest klasą sam dla siebie.
Thrustmaster
Największa precyzja i najbogatsze funkcje wśród joysticków dostępnych na rynku
Joystick zawiera 19 przycisków czynności i przełącznik hat switch widoku. Cechuje się najwyższą precyzją dzięki układowi z czujnikiem magnetycznym H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology, który zapewnia 16-bitową rozdzielczość (65 536 x 65 536 wartości) i nie zawiera przegubów Cardana. Co więcej, do naciskania przycisków i spustów joysticka potrzebna jest dokładnie taka sama siła jak w prawdziwym samolocie, co jest pierwszym tego typu rozwiązaniem w świecie joysticków. Szczególny nacisk konstruktorzy położyli na zapewnienie miłośnikom symulacji dużej swobody podczas korzystania z joysticka. Dlatego gracz może zdemontować uchwyt joysticka, a także jego podstawę (co pozwala zamontować go w kokpicie).
Thrustmaster
Układ przepustnicy Pull & Push z demontowalnym dopalaczem
Elementy do sterowania przepustnicą zaprojektowano z najwyższą starannością. Układ dwóch dźwigni przepustnicy umożliwia niezależne sterowanie 2 silnikami: specjalna blokada umożliwia połączenie obu dźwigni lub korzystanie z nich osobno. Zastosowana w dźwigniach przepustnicy technologia czujników magnetycznych (14-bitowa rozdzielczość, dająca 16 384 wartości w każdej dźwigni) zapewnia niezrównaną precyzję. Korzystanie z zapadek biegu jałowego i dopalacza odbywa się przy użyciu układu Pull & Push, co dodatkowo zwiększa realizm. Zapadka dopalacza jest demontowalna, dzięki czemu użytkownik może idealnie dostosować sterowanie przepustnicą do rodzaju pilotowanego samolotu. Dźwignie przepustnicy zawierają ogółem 17 przycisków czynności, przełącznik grzybkowy (hat switch) widoku oraz przełącznik mouse hat do sterowania orientacją.
Thrustmaster
Panel sterowania z 5 programowalnymi diodami LED
Ostatni element mechaniczny urządzenia, czyli pulpit sterowniczy, zawiera wiele różnorodnych elementów sterujących. Jednym z nich jest pokrętło, za pomocą którego użytkownik może ręcznie dostosować opór dźwigni przepustnicy do swoich preferencji. Dostępne jest też podświetlenie funkcji, które gracze na pewno docenią podczas nocnych lotów — 5 programowalnych diod LED przydaje się także, gdy joystick jest używany w ciemności lub słabym oświetleniu. Podstawa zawiera pokrętło TRIM i 15 przycisków czynności, w tym wiele przycisków o oporze identycznym jak w prawdziwym samolocie oraz metalowe przełączniki klasy przemysłowej (2- lub 3-pozycyjne) o bardzo realistycznym nacisku.
Thrustmaster
Specjalistyczny system produktów lotniczych Thrustmaster
Prezentowane produkty są elementem oferty urządzeń do symulatorów lotu, których można używać łącznie. Cały system składa się z joysticka Hotas Warthog, steru kierunku TFRP* i paneli kokpitowych z wyświetlaczami wielofunkcyjnymi (MFD). Ponadto elementy te są zgodne z zaawansowaną aplikacją do programowania T.A.R.G.E.T.

* Do nabycia osobno
  
Thrustmaster
Zaawansowana aplikacja do programowania T.A.R.G.E.T na komputer PC 
Tajna broń joysticka HOTAS WARTHOG nosi nazwę T.A.R.G.E.T (Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor). Jest to rozbudowana aplikacja, która umożliwia testowanie, konfigurowanie i programowanie kontrolerów marki Thrustmaster.
Dzięki temu T.A.R.G.E.T umożliwia kompleksową interakcję między różnymi kontrolerami USB marki Thrustmaster, co upraszcza konfigurację w symulatorach, oraz pozwala na stosowanie jednego zaprogramowanego ustawienia do wszystkich kontrolerów, a nie odrębnych ustawień dla każdego kontrolera z osobna. Ponadto aplikacja ta zawiera gotowe ustawienia do znanych gier (zarówno nowych, jak i starszych tytułów) oraz umożliwia programowanie własnych ustawień.